Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-9651 (5480102)
Зареєстровано:13 Лютого 2019
Тема звернення:Павільйонами очікування на автобусній зупинці
Відповідальний:КП ”Київблагоустрій” [Кліпа Іван Анатолійович]
Дата контролю:8 Березня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Вже пройшло більше ніж півроку, як демонтували криту зупинку для пасажирів міського транспорту на перехресті пр. Вацлава Гавела та вул. Миколи Василенко (навпроти нового багатоповерхового будинку на бульварі Вацлава Гавела, 6/7А), Тепер усі мешканці нашого мікрорайону повинні чекати транспорт під доще та снігом і мокнути. Всі сподівалися що це тимчасове явище і пов’язане воно із заміною старої критої зупинки на нову. Але схоже, що її прибрали, бо вона закриває собою кальяну, що з’явилася поруч з нею. Прошу Вас надати роз’яснення чому мерія не встановлює на місці демонтованої еритої зупинки нову. Чи вона і не збирається цього робити, тоді будь ласка поясніть за якої такої причини.