Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-2313 (5480189)
Зареєстровано:13 Лютого 2019
Тема звернення:Раціоналізаторські пропозиції
Відповідальний:ЖЕД ”Печерська брама” [Мартинчук Сергій Олександрович], виконавець: ЖЕД Печерська брама
Дата контролю:18 Лютого 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Доброго дня,

Хочу поскаржитись на неналежне прибирання прибудинкової території за адресою мого проживання (вул. Е. Коновальця 15/1), а саме на відсутність вивозу опалого листя. Величезна купа листя лежить у дворі з листопада 2018 р.. До звернення додаю фотографію зі двору.

Прошу перевірити належність надання послуг з утримання прибудинкових територій.

З повагою,
Ткаченко Олександр Валерійович