Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Я-1133 (5480209)
Зареєстровано:13 Лютого 2019
Тема звернення:Утримання підвалів, колясочних технічних поверхів
Відповідальний:Відділ благоустрою [Цибульщак Олександр Леонідович], виконавець: Нікитюк О.О.
Дата контролю:28 Лютого 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Тривалий час (кілька місяців) на вулиці, частково у дворі житлових будинків ЖК Яскравий тримається стійкий запах каналізації. Він з’явився після реконструкції/будівництва дороги по вул. Сім’ї Кульженків. В один момент запах може не відчуватись, але найчастіше він доволі різкий. Прохання посприяти виявленню причини запаху і його ліквідації. Основні точки, де найбільш відчутно: біля АЗС Кло (перехрестя Сім’ї Кульженків - Полярна), біля задніх воріт гіпермаркета Леруа Мерлен (трохи ближче до дитячого садочка по вул. Сім’ї Кульженків 31) та біля будівництва будинку з буд.адресою: Сім’ї Кульженків 37 (трохи ближче до 31Б)