Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-9676 (5480313)
Зареєстровано:13 Лютого 2019
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:КП ”Керуюча компанія” (Дніпровська РДА) [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Прогонюк Сергій Тарасович
Дата контролю:28 Лютого 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

25 Квітня 2018 я звернувся зі скаргою, яка була зареєстрована, як звернення К-25226 в подальшому мені було надано відповідь:

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ШЛЯХОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ
ПО РЕМОНТУ ТА УТРИМАННЮ АВТОМОБІЛЬНИХ ШЛЯХІВ ТА СПОРУД НА НИХ
ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ м. КИЄВА
02089, м. Київ, Броварський пр-т, 2, тел. 513-98-55, факс 513-45-94
02.05.2018р. . № 62/1-1/1
На №К-25226/1 від 25.04.2018р.

Кочергі В.І.
м. Київ,вул.Флоренції,1/11 кв.99
Директору КБУ «Контактний
центр» м. Києва
Жуковій Л.П.
Шановний Василю Івановичу!
За дорученням КБУ «Контактний центр» м. Києва , ШЕУ Дніпровського району уважно розглянуто та опрацьовано Ваше звернення від 25.04.2018р. за №К-25226/1 стосовно незадовільного стану асфальтобетонного покриття на міжквартальному проїзді вздовж будинку №1/11 біля клумби для квітів на вул.Флоренції.
За наслідками розгляду в межах компетенції та господарського відання повідомляємо, що недоліки на зазначеній ділянці при першій нагоді та сприянні погодних умов будуть ліквідовані.
З повагою,
Головний інженер С.Бойко
Федорець
513-62-22
На даний час минув майже рік, а на зазначеній ділянці ніяких робіт не проводилося, хоча погодні умови це зробити неодноразово дозволяли.