Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-1901 (5480328)
Зареєстровано:13 Лютого 2019
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:КП «Керуюча компанія» (Святошинська РДА) [Каретко Володимир Олександрович], виконавець: Григоренко Василь Васильович
Дата контролю:1 Березня 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

По улице Связистов нет никакого освещения абсолютно. Столбы есть, а освещения нет: не горит ни один фонарь.
Вы можете на это повлиять?

Неужели город не может купить 10 лампочек для улицы с плотным движением и пешеходами, ждущими автобус в темноте, освещаемой только фарами авто, которые их могут сбить?