Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-2884 (5480468)
Зареєстровано:13 Лютого 2019
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Довбань Ігор Миколайович], виконавець: Климов Олександр Сергійович
Дата контролю:14 Лютого 2019
Статус:Чекає на перевіку заявником
 
Текст звернення

З початку зими жодні служби не чистять пішохідні доріжки. Зараз все покрите льодом - ходити важко і страшно. Не давайте мені відповідь ///////////////КИЇВАВТОДОР. Влада міста має турбуватися про добробут кожного містянина і відповідати за бездіяльність инших служб.