Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-9725 (5480688)
Зареєстровано:13 Лютого 2019
Тема звернення:Ремонт під’їзду
Відповідальний:КП ”Керуюча компанія” (Подільська РДА) [Крикун Арсен Євгенович], виконавець: Лисак Світлана Миколаївна
Дата контролю:28 Лютого 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Доброго дня! У своєму зверненні від 11 Серпня 2017 року під номером К-40918 я скаржилася на незадовільну роботу комунальних служб по утриманню нашого під’їзду №6 - аварійний козирьок, з якого падають шматки цегли і капає вода на голови, жахливий стан ремонту в під’їзді, постійні прориви води у підвалі. Це звернення так і лишилось невиконаним - мешканців годують обіцянками, що вирішать проблеми, коли будуть гроші.
Тепер в нашому під’їзді додалась ще одна проблема - труба ”лівнівки” в аварійному стані і вся вода з даху стікає в приміщення під’їзду і в квартири мешканців. Аваірійні служби, які викликали квартири 56 (вода капає вже зі стелі квартири), 60, 61 приїздять, оглядають горище, фіксують факт затоплення і факт того, що вода з даху стікає по всім 4-м поверхам вниз в підвал, але ніякого ремонту і усунення наслідків прориву ніхто не робить.
У мене запитання до служб, які відповідальні за утримання нашого будинку і його під’їздів зокрема: коли вони почнуть виконувати свої обов’язки і витрачати гроші, які мешканці платять за утримання будинків і гроші, які виділяються районною адміністрацією ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ? За мокрими стінами під’їзду на фото - наші квартири, і скоро почнеться руйнація стін, меблів, поява плісняви від постійної вологи, якщо комунальні служби не почнуть нарешті виконувати свої обов’язки, за які вони отримують гроші.
Прошу негайно звернути увагу на проблеми під’їзду №6 будинку 13/9 і відремонтувати чи замінити аварійну ”ливнівку”, зробити косметичний ремонт в під’їзді і вдремонтувати аварійний ”козирьок”.