Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-9758 (5480808)
Зареєстровано:13 Лютого 2019
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» [Калінін Максим Володимирович]
Дата контролю:1 Березня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Почему ночью не горят фонари в районе 1,3,5,7 домов по Набережно-крещатицкой? сколько еще жалоб нужно написать чтоб вы, козлы, наконец починили фонари?