Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-9760 (5480812)
Зареєстровано:13 Лютого 2019
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:Департамент будівництва та житлового забезпечення [Федотов Костянтин Павлович]
Дата контролю:1 Березня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Не горят фонари вокруг домов:

Пчелки 4, 6, 6а, 8
Драгоманова 2, 2а, 2б, 6/1
дома сданы больше года назад. включили половину фонарей и бросили. Козлы! включите свет.