Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-5929 (5480994)
Зареєстровано:14 Лютого 2019
Тема звернення:Пропозиції та зауваження щодо налагодження роботи ЖКГ
Відповідальний:ЖЕД - 107 [Настасенко Олександр Григорович], виконавець: Нікітенко В.Ю.
Дата контролю:1 Березня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Добрий вечір. В 11 підїзді, на першому поверсі, ліворуч за вхідними дверями знаходиться кімната консьєржки, яка колись використовувалась, десь 10 років тому. На даний час вона захламлена різноманітним сміттям. Моя жінка звернулась в ЖЕК 2107 до інженера з утримання будинків з проханням вивести це сміття і забити двері. Двері забили, а сміття не вивезли, ссилаючись нате , що це речі мешканців будинку, то і самі їх вивозьте. Ми обійшли всіх мешканців, які сказали, що речі не їхні. Інженер сказала, що це наші проблеми і самі їх вивозьте. ПИТАННЯ!!!!!! за що ми в платіжці про оплату комунальних послуг в графі вивезення великогабаритних відходів, повинні платити за вивезений обсяг ВЕЛИКОГАБАРИТНОГО СМІТТЯ, якщо біля будинку не має спеціального контейнера для цього сміття і воно взагалі колись вивозилось????!!!!! І що повинно трапитись : щури в підіїзді чи пожежа в цій кімнаті, щоб керівництво жеку змогло вивезти це сміття і навести порядок в підїзді. Тому велике прохання вирішити проблему всіх мешканців будинку. Дякую.