Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-9791 (5481023)
Зареєстровано:14 Лютого 2019
Тема звернення:Про розгляд звернень громадян
Відповідальний:ЖЕД - 210 [в.о. Захарченко Петро Петрович], виконавець: Дідренц Віра Володимирівна
Дата контролю:1 Березня 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Згідно відповіді на звернення К-34913 від 18 липня 2016 фахівцями ЖЄД-210 01.08.2016 ,було поцуплено з прибудинкової території тротуарні плити для облаштування площадки для контейнерів з побутовими відходами .Данна плошадка була організована на зеленій зоні дитячого майданчика що є порушенням санітарних норм .Підтвердженням цього є відповідь та фото на звернення. В 2017 році за сприяння депутата Сулиги Ю.А. було відновлено дитячий майданчик та встановлено спортивну плошадку. Данні споруди встановлено на відповідній площадці яка призначена для відпочинку дітей та громадян які проживають в будинку, але ніяк не для площадки для контейнерів з побутовими відходами. Неодноразові звернення щодо перенесення данної площадки ніяких результатів не дали ,На всі звернення ніякої реакції як то ЖЄД так і керуючої компанії Данна реакція свідчить про байдужість до підростаючого покоління, діючої влади яка начебто намагається потрaпити до Європи. Таке ставлення не додає аторитету як то владі району так і країни. Прошу прибрати з дитячого майданчика смітник який встановлено з всими писаними і неписаними порушеннями на зеленій зоні дитячого майданчика який призначено для відпочинку дітей та громадян. Відповідь на звернення разом з актом який склали аби як свідчить про те що люди які складають акт і ті що підписують переслідують якісь інтереси. Одні відписатися а інші підписати щоб ЖЄД до них не мав ніяких притензій. В акті зазначено що відстань від контейнерів до до елементів спортивного майданчика складає 15м, хоча згідно з наказом МОЗ від 17.03.2011 №145 в пункті 2.8 зазначено відстань 20 м і контейнерний майданчик повинен бути віддалений від майданчиків для ігор дітей та зони відпочинку населення а не розміщуватися безпосередньо на ньому.Пункт 2.7 говорить про те що контейнерний майданчик повинен мати тверде ВОДОНЕПРОНИКНЕ покриття, мати навіс та огорожу, а не такий варіант як на сьогодні знаходиться назеленій зоні дитячого майданчику і ні які голосування не можуть надавати дозвіл на порушення законів.
ПОВТОРНО ПО ПРИЧИНІ ІГНОРУВАННЯ ЗВЕРНЕННЯ К-9376 ТА ПОРУШЕННЯ статті 8 Закону України «Про звернення громадян» ТА САНІТАРНИХ НОРМ