Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-2376 (5481036)
Зареєстровано:14 Лютого 2019
Тема звернення:Відсутність освітлення у під’їзді
Відповідальний:ЖЕД - 904 (Грушківське) [Довбань Ігор Миколайович], виконавець: Мудрак Л. І.
Дата контролю:1 Березня 2019
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Добрий день. В 7 під’їзді будинку за адресою вул Миколи Василенка 14Б, частково перегоріли нові світлодіодні лампи для освітлення. В поточний момент на кожному поверсі працює лише один світильник.
Прошу замінити або відремонтувати несправні лампи.