Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-4916 (5481053)
Зареєстровано:14 Лютого 2019
Тема звернення:Встановлення сигнальних стовпчиків, бар’єрних огороджень,бордюрів
Відповідальний:ЖЕД - 305 [Заболотний Геннадій Вадимович], виконавець: Мірута Марина Євгенівна
Дата контролю:19 Лютого 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

На Маяковського 34 всі зелені зони у дворах та поза ними завалені використаними шинами! Якому ідіоту спало на думку використовувати це екологічно-небезпечне сміття у якості елементів благоустрою?

Прошу прибрати усі покришки із зелених зон на утилізацію!