Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-5936 (5481058)
Зареєстровано:14 Лютого 2019
Тема звернення:Відсутність або незадовільний стан плафонів на опорних стовпах
Відповідальний:КП ”Київміськсвітло” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Круценко Володимир Іванович
Дата контролю:1 Березня 2019
Статус:Чекає на перевіку заявником
 
Текст звернення

Соломянський район

вул Борщагівська - ріг вул Янгеля

на тротуарі

після виконання монтажних робіт по освітленню

працівники КИЇВМІСЬКСВІТЛО залишили пустий барабан з під кабелю - просто кинули його під парканом.

а прибирати хто буде ?? який дядя ?

КИЇВМІСЬКСВІТЛО має прибрати свій непотріб що залишили під парканом біля кіоска

Письмову відповідь про виконану роботу
прошу надіслати на мою поштову адресу :
03056, вул.. Борщагівська 139/141, кв. 105