Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-5937 (5481061)
Зареєстровано:14 Лютого 2019
Тема звернення:Найменування та перейменування об’єктів міського підпорядкування(вул.)у м. Києві
Відповідальний:Управління будівництва, архітектури та землекористування [Смирнов Віктор Володимирович], виконавець: Писарук Руслан Анатолійович
Дата контролю:1 Березня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Питання щодо присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна .
Мій батько, Фесюк Сергій Іванович, подарував мені частину будинку, який знаходиться за адресою м. Київ, вул. Паркова, 65-А.
Зараз я хочу виділити свою частку в натурі та отримати окрему поштову адресу.
Серед документів, необхідних для присвоєння поштової адреси, є ”Довідка Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради про сплату пайової участі у створенні соціальної та інженерно – транспортної інфраструктури міста Києва або рішення Київської міської ради про звільнення від сплати пайової участі.”
Але у рішенні Київської міської ради від 15.11.2016 № 411/1415 «Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру, використання коштів пайової участі замовників у розвитку інфраструктури міста Києва» йдеться лише про будівництво та реконструкцію об’єктів. У моєму випадку реконструкції чи будівництва немає. Мій батько подарував мені відокремлену частину будинку. Будинок введений в експлуатацію та має всі документи.

Яким нормативним актом регулюється присвоєння поштової адреси, яке відбувається без будівництва чи реконструкції, на підставі договору дарування частини будинку?
Якщо необхідна довідка про сплату пайової участі, то про яку саме пайову участь йдеться, якщо немає нового будівництва чи реконструкції?