Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-4918 (5481067)
Зареєстровано:14 Лютого 2019
Тема звернення:Про розгляд звернень громадян
Відповідальний:Відділ благоустрою [Довбань Ігор Миколайович], виконавець: Руденко О. М.
Дата контролю:10 Березня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

ДЛЯ Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища

З 22 Листопада 2018 в Києві не можемо знайти власника території на якій знаходяться незаконні сміттєві баки магазину Форма за адресою Академіка Білецького 5.

”Київкомунсервіс” відповіли, що це не їх питання і послуг вони не надають. Офіційна відповідь в додатку до заявки.

Прошу особисто Фіщук Андрій Вікторович (Департамент міського благоустрою) прийти за адресою Академіка Білецького 5 та провести демонтаж незаконних сміттєвих баків магазину Фора. З листопада прошу це зробити. Мені надсилають відписки.


Відкрийте в пріложніе фотографію. Там є сірий паркан і сірий будинок побудоване невідомими з заліза. Забір потрібно залишити, а сірий будинок з заліза прибрати

Буду звертатися в антикорупційних бюро.