Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-5939 (5481073)
Зареєстровано:14 Лютого 2019
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:Відділ контролю благоустрою [Настасенко Олександр Григорович], виконавець: Шимко Е.А.
Дата контролю:15 Лютого 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

До звернення С-4614.
Шановнi! Ну не можна так!
Ось фото сьогодня зранку. Знов розчищений тротуар бiля дому 10 по вул.Голосilвськiй i знов те саме з боку лiцею 241. Все кругом почищено, крiм цього тротуару. Невже важко прибиральнiй техницi захватити цю дiльницю. Ну призначте вiдпoвiдальних, будь ласка! Знов, бачу, як дiти, мами з колясками йдуть по дорозi. Зробiть, не одноразову акцiю по прибиранню цього маленького вiдрiзку, бо далi, дякую, все чистенько.