Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-9800 (5481076)
Зареєстровано:14 Лютого 2019
Тема звернення:Ремонт та облаштування господарських майданчиків.
Відповідальний:ЖЕД ”Печерськжитло” [Мартинчук Сергій Олександрович], виконавець: ЖЕД Печерськжитло
Дата контролю:19 Лютого 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

12.02.2019 р. біля будинку №12 по вул. Менделєєва (Печерський р-н) з незрозумілих причин, незрозуміло ким, зі спеціально відведеного місця для сбору побутових відходів, були переміщенні сміттєві контейнери до центрального входу в будинок, що спричиняє значні незручності мешканцям будинку, порушує благоустрій прилеглої території та створює антисанітарні умови.

Вимагаємо негайно вжити заходів щодо переміщення сміттєвих контейнерів у спеціально відведене для них місце.

Просимо прийняти нашу скаргу до розгляду, надати відповідь щодо ситуації, яка склалася та повідомити дату і час, коли буде вирішене дане питання.