Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-5941 (5481109)
Зареєстровано:14 Лютого 2019
Тема звернення:Ремонт під’їзду
Відповідальний:ОД - 501 [Сагайдак Л.Г.], виконавець: Никитюк Сніжана Миколаївна
Дата контролю:1 Березня 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Доброго дня! У своєму зверненнях на протязі 2015-2018 роках я скаржилася на незадовільну роботу комунальних служб по утриманню нашого під’їзду №2 - аварійний козирьок, з якого капає вода на голови, жахливий стан ремонту в під’їзді, постійні прориви води у підвалі. Це звернення так і лишилось невиконаним - мешканців годують обіцянками, що вирішать проблеми, коли будуть гроші.
У мене запитання до служб, які відповідальні за утримання нашого будинку і його під’їздів зокрема: коли вони почнуть виконувати свої обов’язки і витрачати гроші, які мешканці платять за утримання будинків і гроші, які виділяються районною адміністрацією ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ? За мокрими стінами під’їзду - наші квартири, і скоро почнеться руйнація стін, меблів, поява плісняви від постійної вологи, якщо комунальні служби не почнуть нарешті виконувати свої обов’язки, за які вони отримують гроші.
Прошу негайно звернути увагу на проблеми під’їзду №2 будинку зробити капитальний ремонт в під’їзді, замінити вікна на пластикові і вдремонтувати аварійний ”козирьок”.