Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-4199 (5481213)
Зареєстровано:14 Лютого 2019
Тема звернення:Прибирання льодяного покрову на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:КП ”Київавтошляхміст” [в.о. Котлубей Дмитро Олександрович]
Дата контролю:15 Лютого 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Добрий день!
Ось так сьогодні виглядає тротуар вздовж залізничної станції Караваєві дачі. За всю зиму на цьому відрізку не прибирався сніг та лід. І не оброблявся сіллю. Завжди був товстий шар слизького льоду. Тепер при таненні воді нікуди діватися і утворився такий судноплавний канал. Оті бокові доріжки по льоду мокрі і слизькі. Чому службовці залізничної станції не прибирають свою прилеглу територію?