Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:В-2337 (5481240)
Зареєстровано:14 Лютого 2019
Тема звернення:Про розгляд звернень громадян
Відповідальний:ТОВ «Євро-реконструкція» [Селіванов В’ячеслав Володимирович]
Дата контролю:1 Березня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Генеральному Директору ТОВ “Євро-Реконструкція” Селіванову В’ячеславу Володимировичу.

Пане генеральний директор, прошу вас вжити заходів для налагодження відповідної роботи з користувачами послуг які надає організація під вашим керівництвом.

По суті.
10.02.2019 я отримав на електронну пошту повідомлення від фірми ГІОЦ про можливість оплатити комунальні послуги.
Для перевірки даних я зайшов до свого кабінету на сайті ТОВ “Євро-Реконструкція” і не отримав належну інформацію на цьому сайті

11.02.2019 я подзвонив за телефоном (044) 277 6 277 та попросив допомогти мені, на що отримав відповідь - про інтернет нам нічого не відомо звертайтесь на Павла Усенка, буд. 3.

13.02.2019 я зареєструвався в черзі за номером 172 о 15:56:55. Через годину я підійшов до консультанта Трикоз Любові Івановні та на мій запит стосовно інформації в кабінети на сайті ТОВ “Євро-Реконструкція” отримав відповідь - ”до інтернету відношення не маю, чекайте бумажну платіжку”


Також я звернувся з заявою до керівництва і отримав відповідь - віддайте заяву на ресепшені без черги. БЕЗ ЧЕРГИ! ЧАС ПРОСТОЯВ В ЧЕРЗІ!


Нормативно-правові акти (я так думаю що ви знаєте їх) вимагають - надавати споживачеві в установленому законодавством порядку інформацію про перелік послуг, їх вартість, загальну вартість місячного платежу, структуру тарифів, нормативи (норми) споживання, режим надання послуг, їх споживчі властивості, якісні показники надання послуг, граничні строки усунення аварій або інших порушень порядку надання послуг, а також інформацію про ці Правила (зазначається у договорі, а також розміщується на дошці оголошень у приміщенні виконавця);

Прошу вжити заходів для приведення у відповідність нормативам актам інформації, яка надається споживачам.