Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ф-815 (5481250)
Зареєстровано:14 Лютого 2019
Тема звернення:Прибирання льодяного покрову на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:Відділ контролю благоустрою [Настасенко Олександр Григорович], виконавець: Шимко Е.А.
Дата контролю:15 Лютого 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Прошу систематично, а не лише після звернення, своєчасно чистити пішохідний прохід від вулиці Деміївська до Голосіївському проспекту, що проходить поряд з Голосіївською РДА (між РДА та школою). Наразі прохід на ділянці від РДА до вул. Деміївської викрито слизьким льодом. Люди падають.