Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-4219 (5481609)
Зареєстровано:14 Лютого 2019
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Довбань Ігор Миколайович], виконавець: Климов Олександр Сергійович
Дата контролю:15 Лютого 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

По вулиці Виборзькій вздовж будинків 23, 25, 31/37а 41/23, жодного разу за зиму не був почищений тротуар. У звязку з цим зараз на вказаній ділянці ожеледиця, яка є загрозою для здоров”я місцевих жителів. Проблемну ділянку позначено на карті червоним.