Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-9880 (5481715)
Зареєстровано:14 Лютого 2019
Тема звернення:Встановлення світлофора
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Черній Віктор Данилович
Дата контролю:1 Березня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Прошу розглянути питання встановлення світлофора жовтого миготливого світла, що позначає нерегульований пішохідний перехід біля Гімназії №48.
В даний момент знаки що позначають переход видно погано, розмітк стерта і водії ігнорують пішохідни перехід, сигналять дітям, створюють аварійно небезпечні ситуації.