Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-12634 (5621655)
Зареєстровано:17 Травня 2019
Тема звернення:Несанкціонована торгівля
Відповідальний:Департамент промисловості та розвитку підприємництва: [Фіоктістов Вадим Васильович]
Дата контролю:27 Травня 2019
Статус:В роботі / Подовжено строк виконання
 
Текст звернення

На газонах вдоль пешеходний дорожки по пути от метро Осокорки к ул. Срибнокильской (от выхода из метро до подземного перехода) есть стихийный рынок. Продавцы завозят туда товар прямо по газонам. Там же оставляют мусор. Прошу прекратить деятельность этого рынка.