Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-14345 (5621684)
Зареєстровано:17 Травня 2019
Тема звернення:Несанкціонована торгівля
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Копець Станіслав Олегович
Дата контролю:22 Травня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Вимагаю усунути незаконну торгівлю на захопленому тротуарі між будинками 38 і 42 вул. Табірна (Лагерна), з боку вул. Дегтярівська. З березня 2019 р. регулярно з’являється стихійний «базар», здійснюється торгівля без дозволів і з порушенням санітарно-епідеміологічних норм та законодавства.
З’являється різна кількість наметів (від 3 до 10 і більше) з товарами (сире м’ясо, сухофрукти, окуляри, білизна), які займають весь тротуар. Автомобілі та буси зі знаками АА9923ХІ, АА4818АО, 52015ТС, ВК7645ВІ, ВЕ4699ВХ були неодноразово помічені під час незаконного руху тротуаром, незаконної парковки, псування зелених насаджень, що підтведжують матеріали, зняті мешканцями прилеглих будинків. Після торгівлі залишається сміття та бруд на тротуарі і на дитячому майданчику. Двори засмічені і перетворилися на туалети.
На заклики припинити незаконну торгівлю і забратися геть з нашого тротуару, «смотрящіє» казали, що домовилися з КП «Міський ринок», і з КП “Київська спадщина”. Начебто, якесь ТОВ виграло якийсь тендер, тому «продає» торгові точки на захопленому тротуарі підприємцям. При цьому ніхто не показує мешканцям жодних дозвільних документів, прикриваючись якимись домовленостями з КП «Міський ринок». Ми розуміємо, що таких документів не може бути в принципі. Адже торгівля на тротуарі є незаконною! Порушуються протипожежні норми, норми охорони праці, руйнується довкілля, відбувається ухилення від сплати податків.
Вимагаю:
1. Усунути незаконну торгівлю на вказаному тротуарі, незаконно захопленому торговцями.
2. Повідомити ПІБ та посаду особи з КП «Міський ринок» та КП «Київська спадщина» яка (які) в усній чи будь-якій іншій формі дозволила захопити наш тротуар.
3. Повідомити суму коштів, яка за день торговлі сплачується до КП «Міський ринок» та КП «Київська спадщина» з кожної точки, незаконно встановленої на нашому тротуарі, а також надати копії розрахункових документів, на підставі яких отримувалися такі кошти КП «Міський ринок» та КП «Київська спадщина» у березні-травні 2019 року.
4. Повідомити, чи погоджувалося захоплення тротуару міським головою Віталієм Кличком, секретарем міськради Володимиром Прокопівим, чи головою Шевченківської районної адміністрації Олегом Гарягою. Прошу надати копії документів про погодження.
5. Прошу ініціювати звернення до відповідних органів з метою внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань даних про вчинення кримінальних правопорушень, і притягнення винних до відповідальності.