Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-17545 (5621739)
Зареєстровано:17 Травня 2019
Тема звернення:Розміщення об’єктів ресторанного господарства на воді
Відповідальний:КП ”Плесо” [Юсипенко Олег Михайлович]
Дата контролю:3 Червня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Не звертаючи увагу на численні звернення мешканців на протязі 6 місяців про незаконне розміщення дебаркадера, переобладнаного в лазні, в затоці р. Дніпро з проханням прибрати цей об’єкт з житлової зони, дебаркадер продовжує перебувати там по теперішній час.
ТОВ «Імперей» (код ЄДРПОУ 31093687) вул.Новозаборська,21,м.Київ ,директор Кулик Л. без жодного дозволу розмістило дебаркадер,який з’явився в листопаді 2018р в затоці р. Дніпро навпроти ресторану Вілла Рів’єра (вулиця Дніпровська Набережна,14Д). Дебаркадер було встановлено та незаконно підключено до системи електрозабезпечення комплексу Ривер Стоун без дозволу відповідних служб ,що привело до трагедії - струмом 380 кВатт був убитий робочий, який знаходився на дебаркадері і проводив роботи, хоч усі численні комісії затверджували що на дебаркадері немає людей.
Прошу прибрати дебаркадера встановленого ТОВ «Імперей» без жодного дозволу відповідних служб, як об’єкт, який загрожує безпеці життю людей,порушує протипожежні та екологічні норми,та знаходиться в не пришвартованому стані.