Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:А-4955 (5621755)
Зареєстровано:17 Травня 2019
Тема звернення:Незадовільний стан опори для освітлення
Відповідальний:Район електричних мереж ”Північний” []
Дата контролю:18 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Біля будинку, де мешкають мої батьки проходить електрична мережа (кабелі на стовпах), яка повертає вздовж переулку на 90 градусів.
Стовп, який є кутовим на цьому повороті з року в рік все сильніше нахиляється. Зараз на цій дільниці проводяться роботи по розширенню потужностей (добавляються кабелі, оснастка).
Сам стовп, крім значного ухилу > 10°, має видимий оком перелом його осі в середній часті (мабуть через розрив внутрішнього армування) через що є великий ризик зламу стовпа та падіння електромережі не тільки на прибудинкову територію, машини, але й на пішоходів, якими досить насичена ця частина переулку.
Прошу вжити заходів (заміні стовпа, фіксації, тощо...) для упередження травмування людей, машин, домів та судових справ по цім проблемам.
Дякую.