Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-13947 (5621760)
Зареєстровано:17 Травня 2019
Тема звернення:Ремонт під’їзду
Відповідальний:ЖЕД - 111 [Настасенко Олександр Григорович], виконавець: Авілова А. П.
Дата контролю:3 Червня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Заява: прохання провести капітальний ремонт під’їздїв за адресою м.Київ проспект Науки 86. Відповідно до наказу Державного комітету з питань житлово-комунального господарства від 17.05.2005 р № 76 «Про затвердження Правил утримання будинків і прибудинкових територій» організація і планування поточного ремонту повинні проводитися з періодичністю, яка забезпечує ефективну експлуатацію будівлі з моменту завершення його будівництва (капітального ремонту або реконструкції) до наступного ремонту. Періодичність проведення поточного ремонту, враховуючи технічний стан будинків, в середньому кожні 3-5 років.
Ремонт в даному будинку не проводився більше 15 років. Внаслідок чого, під’їзд знаходиться в непридатному для проживання стані.. Під’їзд знаходиться у дуже занедбаному стані: зі стін сиплеться штукатурка (в деяких місцях покриття обсипалось до цегли), старі вікна, в багатьох місцях грибок, стіни руйнуються - про що можна переконатися на доданих фото. В цьому під’їзді живуть сім’ї з маленькими дітьми і це може призводити до хронічних захворювань у дітей.
Щомісячно вноситься оплата за тарифами, розрахованими згідно з постановою КМУ від 20 травня 2009 року № 529 на послуги з утримання будинку та прибудинкової території.
У зв’язку з вищенаведеним, прошу:
1. Провести капітальний ремонт під’їздів проспект Науки 86