Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-14353 (5621765)
Зареєстровано:17 Травня 2019
Тема звернення:Незадовільний вивіз сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ПрАТ ”Київспецтранс” [Ляшкевич Максим Володимирович], виконавець: Грущинський Андрій Миколайович
Дата контролю:3 Червня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Ввечері 14.05.2019 року працівники організації, що надає послуги з вивезення сміття та побутових відходів з аадресою м. Київ, проспект Героїв Сталінграду 39А (біля під’їхду №№1-2) погружали сміття в автомобіль та розсипали його по середині проїзду/проходу до під’їздів №1-2.
Після себе не прибрали. Сміття лежить цілий день, біля нього збираються птахи, розносять його, вітер розносить сміття по усьому двору.
Також біля сміттєвих баків лежить сміття, яке не вміщується в самі сміттєві баки і мешканці будинку 39-А складають його поряд з сміттєвими баками. Прошу додати ще один бак для сміття, або ж збирати сміття, яке лежить біля баків та вивозити його. В цьому будинку дуже багато квартир і двох сміттєвих баків не достатньо, щоб вмістити усе сміття і побутові відходи мешканців цього будинку.
Прошу донести інформацію до керівництва обслуговуючої організації та покарати працівників служби вивезення сміття, які працювали за цією адресою ввечері 14.05.2019р. Також прошу, щоб працівники цієї організації більш сумлінно стаивлись до своєї роботи.