Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-14355 (5621769)
Зареєстровано:17 Травня 2019
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:Район теплових мереж ”Поділ” [Бінд Вячеслав Євгенович]
Дата контролю:3 Червня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Взимку та навесні 2019 року на території дворів житлових будинків №37, 39, 39А, 41 по проспекту Героїв Сталінграду у Обоолнському районі проводились копальні роботи представниками Київводоканал. В результаті чого було розрито значну частину території вказаних дворів (дислокацію розриття можна побачити на карті в доданому файлі).
Після чого, ями були засипані піском та грунтом, але асфальтне покриття так і не було відновлено.
Наразі залишились гори грунту, які насипали, але не розрівняли, будівельне сміття (брили асфальту, які були підняті під час розкопки, замість асфальтного покриття пісок і грунт.
По дорозі до власного будинку неможливо пройти виключно по асфальту, скрізь земля і пісок. В період дощів пройти з дитячим візоском дуже складно - застрягають колеса в бруді. Також частково відсутнє асфальтне покриття на заїзді у двір та автостоянці. Через це бруд, земля і пісок постійно розносяться по усьому двору.
Прошу посприяти якнайшвидшому відновленню асфальтного покриття на території дворів житлових будинків №37, 39, 39А, 41 по проспекту Героїв Сталінграду у Обоолнському районі та привести вказані території до ладу.