Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-14889 (5621804)
Зареєстровано:17 Травня 2019
Тема звернення:Прибирання приміщень
Відповідальний:ЖЕД - 313 [Бойко Ірина Володимирівна], виконавець: Олійник Максим Михайлович
Дата контролю:22 Травня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

15.05.2019 року я отримав відповідь на моє попереднє звернення П-14518 щодо прибирання приміщень від начальника ЖЕД-313 М.Олійника, на жаль без вихідного номера і дати:
”КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО
«КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ
ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА»
02217, м. Київ, вул. М. Закревського, 15Тел. 515-93-74
_______________№________________
на № П-14518/1 від 14.05.19

Шановний Максиме Анатолійовичу!
Ваше звернення, яке надійшло до КБУ «Контактний центр міста Києва на № П-14518/1 від 14.05.19, стосовно прибирання на просп..Маяковського,55а було уважно розглянуто та опрацьовано КП « Керуюча компанія з управління та обслуговування житлового фонду Деснянського району міста Києва» в термін передбачений Законом України «Про звернення громадян»
За наслідками розгляду повідомляємо наступне.
Прибирання місць загального користування та прибудинкової території проводиться працівниками експлуатуючої організації згідно розпорядження № 307 від 09.03.2011 р. «Про впорядкування надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в м. Києві».
На теперішній час проведене вологе прибирання у під’їзді та ліфті.
З повагою
Начальник ЖЕД-313 М.Олійник”

Проте, станом на 15.05.2019 року прибирання здійснене неналежним чином. Під час прибирання не були використані миючі засоби, на сходових площадках як і раніше знаходится ”негабаритне” сміття, яке і було на фото при написанні попередньої скарги. Також на сходових площадках (біля мусоропровіду) залишилися плями, самі труби (стволи) мусоропровіду брудні. Додаю, що на більшісті фотографій, прикріплених до матеріалів наданих виконавцем, зображені тільки сходи і на них не відображено стан сходових площадок, біля мусоропроводів.
На підтвердження своїх слів прикріпляю фото тих самих сходових площадок, зроблені мною 15.05.2019 року, після так званого прибирання.
Прошу направити мою скаргу на розгляд, до вищестоящої (контролюючої) організації для вирішення данного питання.