Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-17551 (5621808)
Зареєстровано:17 Травня 2019
Тема звернення:Питання житлового господарства (Деснянський район)
Відповідальний:ЖЕД - 302 [Бойко Ірина Володимирівна], виконавець: Пічка Оксана Андріївна
Дата контролю:22 Травня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Чому на території будинку 12-б по проспекту Лісовий, міста Києва стоїть контейнер для сміття будинку 23-А вулиці Мілютенко міста Києва? Біля якого іще будинку на районі стоїть контейнер для сміття іншого будинку? У відповіді Мнакацанян Л. пише про якісь проект, який , мабуть, сама і затверджувала, так як наш будинок не надавав згоді на установку на нашій території сміттєвого контейнера будинку Мілютенко,23-А. Якщо Мнакацанян Л. так умнічає, тоді цей контейнер постояв біля нашого будинку тепер хай установить біля свого будинку по вул.Закревського 103. Як що є якийсь проект, про який постійно пише Мнацаканян Л., так чому по цей день вона його не наддасть ?!!