Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ж-2177 (5621810)
Зареєстровано:17 Травня 2019
Тема звернення:Робота світлофора
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Черній Віктор Данилович
Дата контролю:3 Червня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

ДІЇ КЕРІВНИЦТВА КП ”ЦЕНТР ОРГАНІЗАЦІЇ ДОРОЖНЬОГО РУХУ” НЕ ПОКРАЩУЮТЬ, А ПОГІРШУЮТЬ УМОВИ НА ДОРОГАХ КИЇВА!!!
Йде вже ТРЕТІЙ рік бездіяльності керівництва КП ”Центр організіції дорожнього руху”, бо світлофор на перехресті проспекту Леся Курбаса і вулиці Гната Юри так і не працює. Керівництво згаданого підприємства бреше з приводу того, що частина 2 статті 41 закону України ”Про дорожній рух” вимагає вимикати світлофори. Закон не вимагає вимикати світлофори на перехрестях з рухом по колу. Досить вводити киян в оману. Ні ви, ані працівники національної поліції не маєте права тлумачити діюче законодавство України. Почніть нарешті відпрацьовувати заробітну плату, яку сплачують вам кияни, і увімкніть світлофор У ПОВНОМУ РОБОЧОМУ РЕЖИМІ.