Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-8960 (5621815)
Зареєстровано:17 Травня 2019
Тема звернення:Облаштування прилеглої території навчальних закладів
Відповідальний:Управління освіти [Заболотний Геннадій Вадимович], виконавець: Постолюк Тамара Казимирівна
Дата контролю:3 Червня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня.

Прошу дати роз’яснення щодо нового футбольного поля на території школи № 247 Деснянського району, що збудоване під ключ в минулому році (2018) і чому досі стоїть закрите і не використовується за призначення ?
Витрачено бюджетні кошти, кошти платників податків, на будівництво поля, а футбол на уроках фізкультури школярі досі грають на старому ґрунтовому запиленому полі, при наявному новому, з сучасним покриттям, але ЗАКРИТОМУ для учнів.