Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-13952 (5621820)
Зареєстровано:17 Травня 2019
Тема звернення:Контроль за станом рекламних засобів
Відповідальний:Управління з питань реклами [Смирнов Олександр Григорович]
Дата контролю:3 Червня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Просп. Петра Григоренка, 32-Д

Відсутність бодай найменьшого контролю з боку КБУ «Контактний центр міста Києва» та неналежне виконання обовїязків з боку Управлінням з питань реклами спричиняють систематичне ігнорування вимог чинного законодавства в галузі розміщення рекламних засобів. Починаючи з 22 вересня 2017 року було спрямовано 7 зверненнь, які нібито знаходяться на особистому контролі Управління та по якому дата контролю за останнім зверненням минула 2 тиждні тому, але НІЧОГО по суті не зроблено, зовсім нічого, нуль, null. Лише брехливі листи із порожніми обіцянками.

Відповідно до п. 42 Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 № 2067 та
п. 13.9.1, 13.9.2, 13.9.3 Порядку розміщення реклами в м. Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 22.09.2011 №37/6253, розповсюджувач зовнішньої реклами виконує роботи з розташування рекламного засобу без пошкодження архітектурних деталей, конструктивних елементів будинків (будівель) та споруд, підземних та наземних комунікацій, елементів благоустрою та з поновленням фітодизайну прилеглої ділянки та забезпечує відповідність рекламного засобу дозволу, державним стандартам, нормам і правилам конструктивної міцності та відповідає за експлуатацію і утримання рекламного засобу у належному санітарно-технічному стані.
Пунктом 15.15 розділу ІІ Порядку розміщення реклами в місті Києві, затвердженого рішенням Київради 22.09.2011 № 37/6253 встановлено, що утримання місць розміщення РЗ на об’єктах благоустрою здійснюється самостійно розповсюджувачами реклами або на підставі договорів з власниками (балансоутримувачами) цих місць.


Фото газону станом на 16.05.2019 , точне місце розміщення на мапі та зразки попередніх відписок у доданих файлах.

Минули звернення з того самого приводу: М-26073 від 22 Вересня 2017, М-20418 від 9 Липня 2018, М-26791 від 3 Вересня 2018 М-33816 від 28 Жовтня 2018 , М-6330 від 28 Лютого 2019, М-11215 від 16 Квітня 2019