Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-29276 (5621835)
Зареєстровано:17 Травня 2019
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:Район теплових мереж ”Поділ” [Бінд Вячеслав Євгенович]
Дата контролю:3 Червня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

В квітні місяці 2019 р. Київенерго проводило роботи біля будинку, після цього прибудинкова територія має жахливий вигляд. Аби як зариті ями, крізь бруд, пошкоджено паркан біля будинку, стовп ,який стоїть без призначення також пошкоджений і може впасти. ЖЕК нічого не робить. Після дощу взагалі багнюка. Біля будинку за адр.Автозаводська 27 після зими утворились ями , через які вже машини не можуть проїхати. Ми платимо за порядок на прибудинковій території, тому прохання допомогти у вирішенні цих питань.