Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-12644 (5621839)
Зареєстровано:17 Травня 2019
Тема звернення:Незадовільний вивіз сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ТОВ ”Фірма ”Володар-Роз”” [Василенко Олександр Володимирович]
Дата контролю:3 Червня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня.
28 квітня я звертався зі скаргою про незадовільний вивіз сміття з вул Тростянецька 12. що по четвергам не забирається сміття з контейнерів. Сьогодні четвер, контейнери знову не випорожнялись, і надвечір вже переповнені, сміття розлетілося від вітру, вигляд навколо будинку ніби на звалищі. Не зрозуміло, чому досі немає ніякої реакції. За що ми платимо гроші?