Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-8961 (5621840)
Зареєстровано:17 Травня 2019
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:ЖЕД - 313 [Заболотний Геннадій Вадимович], виконавець: Олійник Максим Михайлович
Дата контролю:22 Травня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Біля адміністративної будівлі по вул. Бальзака, 64 не відбувається прибирання прилеглої території, що підпорядкована 313 ЖЕКу, накопичились купи сміття та влаштовано туалет біля вікон адміністративної будівлі, де працюють люди, повз ходять мами з дітьми до поліклініки.
Прошу негайно привести територію до нормального санітарно-технічного стану, вівезти сміття, що накопичилось там на протязі більше ніж пів-року та ліквідувати самовільно влаштований туалет з використанням відповідних хімічних речовин.