Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-5555 (5621861)
Зареєстровано:17 Травня 2019
Тема звернення:Відсутність каналізаційних, водопровідних люків
Відповідальний:Департамент експлуатації водопровідного господарства [Дараган В.М.]
Дата контролю:4 Червня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Звертаюся до відповідальних осіб з проханням відновити благоустрій довкола каналізаційного люка навпроти будинку за адресою вулиця Коперника, 8 (школа № 101).

Станом на 16 травня 2019 року каналізацйний люк провалився під землю (див. Додаток 1)