Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:В-7057 (5621866)
Зареєстровано:17 Травня 2019
Тема звернення:Незадовільний стан опори для освітлення
Відповідальний:Район електричних мереж ”Західний” [Фоменко Олександр Валерійович]
Дата контролю:3 Червня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Для безпеки мешканців та перехожих просимо відремонтувати світло (міськсвітло) за адресою: вул. Ставропольська, 21-19. Не так давно на нашій вулиці було повністю замінено ліхтарі на більш сучасні. Але навпроти нашого будинку та сусідніх (на двох стовпах в зоні розташування будинків за № 22, 21-а, 19. Ліхтарі як не працювали за старої системи освітлення, так і не працюють після її модернізації. Користуючись відсутністю освітлення мій будинок вже було пограбовано. Задля запобігання подібних випадків , просимо в найкоротший термін усунути вказані недоліки. Мешканці вулиці