Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:В-7058 (5621867)
Зареєстровано:17 Травня 2019
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:КП ”Плесо” [Юсипенко Олег Михайлович]
Дата контролю:4 Червня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

При виході з підземного переходу на станції швидкісного трамваю ”Політехнічна”, що веде до тротуару вздовж річки Либідь та залізничних колій, а саме вздовж самого тротуару не прибирається НІКОЛИ. Асфальтне покриття тротуару проростає і руйнується дикорослими чагарниками. Вздовж стіни при виході з переходу давно існує стихійний туалет, сморід, що значно посилився після потепління, купи битого скла, щурі. Мені доводиться ходити там щодня, спостерігати безлад, і жодного разу за багато років - елементарного прибирання. Дуже прошу організувати прибирання цієї частини тротуару і по можливості не тільки сухе підмітання але й змивання нечистот за допомогою цистерни з водою. Буду вдячний разом з іншими мешканцями та гостями міста, котрі достойні кращих умов перебування на вулицях столиці. Дякую