Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-6989 (5621870)
Зареєстровано:17 Травня 2019
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:Відділ контролю благоустрою [Настасенко Олександр Григорович], виконавець: Шимко Е.А.
Дата контролю:3 Червня 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Вимагаю забезпечити роботу вуличного освітлення по вул.Конєва.
Багато місяців вуличне освітлення взагалі не працює. За останні місяці дуже багато сталось ДТП в цьому місці через відсутність освітлення. На пішохідних переходах не видно людей. Можуть загинути або постраждати люди.