Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:З-5126 (5621877)
Зареєстровано:17 Травня 2019
Тема звернення:Павільйонами очікування на автобусній зупинці
Відповідальний:КП ”Київпастранс” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Левченко Дмитро Валентинович
Дата контролю:3 Червня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Скарга на дії В. о. заступника генерального директора Павла КИРИЛЮКА.
Павло КИРИЛЮК надав відповідь про результати розгляду звернення від 3.05.2019 №З-4686 щодо відповідності вимогам правил, норм та стандартів облаштування посадкового майданчика на автобусній зупинці «Вулиця Лобачевського» напроти будинку 28 по вулиці Празькій Відповідальний: КП ”Київпастранс” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Левченко Дмитро Валентинович Дата контролю: 20 Травня 2019 Статус: Чекає на пер ев ір ку контр .в ідділом,.
Чи то в силу некомпетентності, чи то в силу нерозуміння термінології Павло КИРИЛЮК надав відповідь стосовно облаштування зупинки трамваїв, а не посадкового майданчика на автобусній зупинці відповідно суті звернення.

Прошу Відповідального: КП ”Київпастранс” [в.о. Шпильовий Іван Федорович] об’єктивно, всебічно і вчасно перевірити скаргу, невідкладно вжити заходів до припинення неправомірних дій, виявити, усунути причини та умови, які сприяли порушенням; забезпечити поновлення порушених прав, реальне виконання прийнятих у зв’язку з зі скаргою рішень, вирішити питання про відповідальність осіб, з вини яких було допущено порушення; письмово повідомити про результати перевірки скарги і суть прийнятого рішення. Координату уточнив.
Звіертаю увагу на приписи Закону України ”Про звернення громадян” про заборону направляти скарги громадян тим посадовим особам дії яких оскаржуються
З повагою о 22:20 від 16.05.2019 року.