Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:И-321 (5621880)
Зареєстровано:17 Травня 2019
Тема звернення:Питання життєдіяльності міста
Відповідальний:ВОП ”Дегтярівка” [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Пособчук Валентина Антонівна
Дата контролю:3 Червня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Добрий день.
Допоможіть будь ласка у вирішенні наступної проблеми.
За адресою Київ, проспект Перемоги 70, 3 парадне, засмітилася водостічна труба. На даху після дощу або снігу збирається величезна калюжа і вода з неї стікає через щілини в даху. Стіна в під’їзді і в квартирі постійно мокра, утворюється грибок.
Проблема виникає вже не перший рік, прошу вирішити відповідально цого разу.
Минулого разу прийшов майстер, і як попало пробив засмічення, що призвело до ”водоспаду” зі стелі і заливці мешканців до 5 поверху (будинок 9 поверхів). Але труба засмітилася знову, так як на даху не встановили металеву фільтр-сітку на вході у водостічну трубу. На сусідніх парадних такий фільтр встановлений, можете подивитися як зроблено там і зробити за зразком.

2) У дворі прямо біля водостоку отвір в асфальті, і якщо трубу на даху прочистити, вся вода стече під будинок і при наступних дощах теж буде текти під будинок. Закрийте будь ласка цей провал, поки будинок не підмило і він не почав розвалюватися.

З повагою, Ільїн Георгій.