Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-12647 (5621883)
Зареєстровано:17 Травня 2019
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Довбань Ігор Миколайович], виконавець: Климов Олександр Сергійович
Дата контролю:22 Травня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Добрый день.

Прошу убрать мусор на тротуарах и вдоль ”карманов” перед АТБ.
Фото прилагаю.