Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-8964 (5621913)
Зареєстровано:17 Травня 2019
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:Відомчі будинки (ОСББ, ЖБК) [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Голова ЖБК
Дата контролю:22 Травня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Керівнику КП « Спортивний комплекс «Старт»

Щодо ПРИБИРАННЯ СМІТТЯ з під вікон мешканців будинку № 16 по вулиці Глібова на території стадіону ”Старт” біля занедбаного будинку.

ДЯКУЄМО за розчищення території від сміття, але процес не можна назвати ЗАКІНЧЕНИМ.
Станом на 13.05.2019 р. СМІТТЯ ПЕРЕД ВІКНАМИ досі є в наявності!

Виходячи з попередніх відповідей, що ”вказана територія знаходиться на балансі КП «Спортивний комплекс «Старт», ВИМАГАЄМО (прохання закінчились):

1. ЗАКІНЧИТИ прибирання залишків смітника
2. Організувати контроль за станом та РЕГУЛЯРНЕ прибирання цієї території

А також, повідомляємо, що основне завдання БАЛАНСОУТРИМУВАЧА - утримання території в належному стані відповідно до п. 3.2.1 Правил благоустрію міста Києва.

Дякуємо за порозуміння !

ПРИМІТКА - Дуже ШВИДКО відповідаєте на скарги замість того, щоб прибрати ЗАЛИШКИ смітника перед нашими вікнами.

Додаток:
- фото сміття перед вікнами житлового будинку
- ПРИПИС до виконання