Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-29282 (5621921)
Зареєстровано:17 Травня 2019
Тема звернення:Порушення правил виконання (ор-ції) будівельних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:ЖЕД ”Печерськжитло” [Мартинчук Сергій Олександрович], виконавець: ЖЕД Печерськжитло
Дата контролю:3 Червня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Вантажівки з землею із сусідньго будівництва (між Новусом і будинком на бул.Дружби народів 14) розвертаютсья в дворі між 14 і 14А будинком. Це почалося приблизно з 10го травні і в будній день відбувається з інтервалом у 10 хвилин. Автомобілі виїзжають з будівництва брудними, заносять бруд у наш двір. Також пошкоджено асфальтне покриття, кілька днів тому зявились тріщини. Прохання вжити заходів до відновлення асфальту.