Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-5561 (5622188)
Зареєстровано:17 Травня 2019
Тема звернення:Прибирання дерев, гілок, листя з закріпленої території
Відповідальний:ЖЕД - 905 (Відрадненське) [Довбань Ігор Миколайович], виконавець: Гуйда Лариса Олексіївна
Дата контролю:22 Травня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

В 10 метрах от дома 12б, рядом с трансформатором, на газоне лежит огромная куча листьев. Лежит там с осени или раньше. Куча несколько раз поджигалась и тушилась.

Требование простое - убрать кучу и последствия халатности работников ЖКХ, игнорировавших это вопрос столько времени.