Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-29337 (5622274)
Зареєстровано:17 Травня 2019
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Копець Станіслав Олегович
Дата контролю:22 Травня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Прохання прибрати тротуарну частину від сміття по вулиці Жамбила Жабаєва,а саме на тротуарі через дорогу від головного входу Американського посольства. На тротуарі виникло сміттє звалище!
Фото в додатку.